Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Sheol #6615 üzenetére

    Nekem Dell U2711 van meg GTX-680 alapon.
    A játékok 99%-ban megvan a 60fps, 4xAA mellett. Kivétel a Crysis 2, de az szándékosan van elrontva, Metro 2033-at meg nem néztem meg a mai napig, annyira nem érdekel az a játék, a mai napig ki se vittem még.
    Battlefield 3-ban van az, hogy 40-100fps-ig van minden. Back to Karkand DLC mapjain van a legkisebb fps, ott 35-80fps között mozog és a beállítás is minden Ultra, de csak 2xAA meg HBAO Off, mert az nagyon eszi. Nem mondom, oda lenne legjobb talán az SLi, de 100k-t nem tudom akarok-e áldozni arra, hogy berakjam azt az effektet is meg a 4xAA-t. Talán ha az új Medal of Honor Warfighter meg Far Cry 3 (talán ezeknek lesz a legnagyobb gépigénye) igényelni fogja, akkor nem bánom jön a második kártya, de addig csak a Battlefield 3 miatt feleslegesnek éreztem.

    Minden más játék megy maxon, teljesen kimaxolva, kompromisszum mentesen. Meg sem érzi a kártya, hogy 2560x1440-ben renderel. Egyébként a HD7970 még jobb is lenne erre a felbontásra meg a 8xAA is mehetne, mert az nem hal be tőle. :R

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák