Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz #27441408 #1747 üzenetére

    "ellenkampányod miatt"

    :F

    "majd ha a barátod a Chrome is tud ilyet akkor szólj"

    Ilyenre nekem nincs szükségem, nem hiányzik, ezért nem is szólok, tudod hol kell keresni őket. :)

    "Egérmozdulatok (operáoz hasonló)"

    Ilyenre sincs szükségem.

    "Reklámblokker ismét 1 -0 a FF-nek"

    Nekem jó a BFilter, de ez egyéni szimpátia: ahogy érzed.

    "plussz a Chrome 1 felturbózott trabant"

    Ilyenre sincs... izé, ez mire érv? :F

    "És a végére a Chrome-al még képet se tudok rendesen méretezni mert olyan kieg. "

    De régen sem, most sem értem milyen nagyító kiegészítő kell neked, de mindegy is, mert erre sincs szükségem. :P

    De összességében, mit akartál ebből kihozni? Elmondtam röviden, hogy 1GB rammal mit használnék, de mégis ugyanazt kérdezgeted, gondoltam, érvelek akkor részletesen, illetve, hogy nekem melyikben mi tetszik, nem tetszik. Persze, fanya az FF, régen én is azt használtam, de mára abból igazán csak a jó adblock hiányzik.

    De ez az uccsó hsz-ed inkább trollkodás volt a Chrome ellen. Ez nem az a topic. Ha segítség kell a Chromemal kapcsolatban, látod, amit tudok, segítek mindenkinek, talán többet, mint itt bárki más (ha egy pár oldalt visszaolvasol).
    Arról van szó, hogy válassz egy böngészőt, amelyik tetszik, amelyik kielégíti az igényeidet és használd. Eközben meg az is kiderül, hogy jó-e a gépedre, nem terheli-e. :) Ha a válaszok nem tetszenek, amiket kapsz, akkor ez a megoldás. Bár nem értem, hogy miért kérdezed meg, hogy a te gépedre melyik lenne jobb, mikor láthatóan megvan minden böngészőről a véleményed.

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák