Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz Qru #2543 üzenetére

    Na, ezeket a ramokat nem egy hamar fogom kicserélni. Ha tényleg javítanak a ram kezelésen, akkor megint megpróbálom a 6-6-6-18-at 1600 MHz-en. Igaz a 7-7-7-18-at tudja 1700MHz-en is.
    Magam is az F12 terveztem már feldobni, csak F10 óta nem volt túl sok időm csiszolgatni a rendszert. Ha vége a mezőgazdászkondásnak, akkor megyek haza és megkapja a magáét a lapom... ;]

    bim / Sárpac: Ez jó hír. :K Eddig nagyon gyatra volt ez a része a lapnak.

    bim: Az a megpörkölődés nem a foxconn foglalattal szerelt 1156-os lapoknál volt? Az is csak extrém tempónál fordult elő, 4,2+ GHz? Úgy tudom, hogy a 1366-os rendszereket elkerülte ez a hiba. Én adtam a procinak 1,4375V-ot is, mert 200+ bicikli felett csak ennyivel volt hajlandó elindulni. Persze nem árt az óvatosság...

    szerk: bim: Azért a víz az Úr a rendszeredben...

    troly: Milyen feszek voltak a rendszerben? Vcore, ram, qpi, pll. Van valami 800, 900mv-os rész, ami nálam minden bios frissítés után visszaáll 600, 700mv-ra, így azonnal döglik a rendszerem...

    [ Szerkesztve ]

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Új hozzászólás Aktív témák