Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Dj Dekko! #3994 üzenetére

    Mellesleg azt senki nem nézi hogy 320-és 384bitről beszélünk nem 256-ról mint a konkurenciánál... valahol ez is nagyon fontos, és olykor többet nyom a latba mint a + memória... :DDD És akkor még mindíg ott tartunk hogy hiába van az atin 2gb, hiába tudja hiba nélkül futtatni a dx11-es kódokat (mert ugye ez is kiderült idő közben hogy van olyan dx11-es ficsőr amit az NV karik driverből csinálnak, az atik meg hardverből) A leggyorsabb 1gpu még mindíg a zöld... Részemről ennyi a témához, szerintem körbejártam elég jól, és ezután szerintem az olyan kérdések hogy 1gb meddig elég még értelmét vesztik...
    Mellesleg ha nagyon nyers akarok lenni annyit mondok erre a kérdésre hogy addig míg ki nem fut belőle a kártya... ami nálam 5870-nél crysis warhead benchben 16*q-nál enthasiuston 1920*1200-ban megtörtént, és na akkor esett az fps, és volt diavetítés... eddig még csak hasonlót sem tapasztaltam, és szerintem egy jó darabig nem is fogok, fogunk! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák