Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atla

    senior tag

    válasz $p@rr0w #189 üzenetére

    Nem mondtam h jobb,sőt nekem is jobban bejön egy Playstation gamepad mint ez az
    undoritó xbox forma!/fáj a csuklóm töle/De sajnos a játékkészitök a Microsoft nyomására gondolom én
    ugy döntöttek h ezeket a gamepadokat részesitik elönyben!Azt én se tudom h ez nekik igy könnyebb-e az átportolt játékok miatt,de sztem nem mert ehez is ugyanugy meg kell irni a programot,és akkor már miért nem mindegy h a többi padhoz is jo legyen?

    Mi az az Xinput?Na ez jo kérdés.Én se tudom,csak annyit h a többi pad Directinput-os
    ezek pedig X!

    Szoftveres megoldásrol nem hallottam,viszont registry-ben át lehet irni a gamepadok nevét,és
    igy lehet bármiböl Xbox360 controllert csinálni,az más kérdés h működik-e a dolog!Chillstreammel igen,de annál meg nincs szükség rá mert eddig is felismertre minden játék!
    Nos én csak azokat szerettem volna befolyásolni akik vásárlás elött állnak!
    Ha a te gamepadod müködik minden játékkal ill. azokkal amikkel játszol akkor tényleg felesleges leváltanod!Azért ha lehetöséged lesz próbáld ki a Grid-ben milyen gyengén nyomni a gázt vagy éppen tartani a sebességet egy ilyen controllerrel!Persze meg lehet oldani azon
    is gáznyomkodással h ne farolj ki,ill ha át lehet rakni a gázt féket az egyik analóg karra az is tökéletes!

    Még annyit kérdeznék h: X-Men Origins: Wolverine,Prototype,Guitar Hero WT,vagy annak idején a Grid amikor még nem volt javitás müködik,müködött-e a gamepadod ezekkel a játékokkal?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák