Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz tomcica #91370 üzenetére

    Nyilván ez nem egy személyre szabott terv, hanem egy sablon kb. Extra 20EUR-ért ad személyre szabott 20 hetes edzéstervet is. De szerintem egyelőre elég nekem ennyi.
    Azt írtam ugye neki, hogy félmaraton-maraton és terepversenyek 40km-ig a cél, gondolom ha 5k versenytempót akarnék építeni akkor több sebesség építés lenne benne. Azért a 4 perc körüli tempón 400-ak az nekem elég erős, főleg ha kell belőle 15-20db :Y de az 1000m résztávok 4:20-on is ijesztően hangzik jelenleg.

    + ott van nyilván megjegyzésben hogy május környékén lenne esedékes az új teszt, de szerintem max. évente egyet fogok csináltatni, ha egyáltalán.

    De amúgy szerintem egy adott héten ebből az 5ből 4et tudok megcsinálni max, mert mellette bringa is lesz, meg heti egy pihenőnap azért nem ártana... tippre ha valami kimarad akkor az a második Z2 alapozás, vagy a Z3-Z4 iramjáték

    Zabkása téma: én elvagyok vele általában ebédig, 60gr zabpehely+275ml tej, bele valami gyümölcs, juharszirup, méz, magok stb. mikor mi van kéznél.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák