Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz inf3rno #58213 üzenetére

    Én még 2016-ban toltam egy sorozat Spartant, de hamar alábbhagyott a kezdeti lelkesedés... akkor már inkább tolnám a terepfutást ha olyan helyen laknék.

    Azóta eltelt 5 év, nem tudom változott-e valami, de akkor fullra a pénzbeszedésről szólt az egész. Nevetséges nevezési díjak (20-30K), ennek ellenére a szervezés sok esetben a legutolsó falusi futóversenyt is alulmúlta. Ha meg szeretted volna valóban versenyként teljesíteni, akkor vagy indulhattál az elitek között, ahol kicsit nevetésgesnek tűnsz (pl. mint a kenyaiakkal együtt odaállni a rajtvonalhoz :D). Vagy mehettél a nyílt futamon, ahol semmi se garantált... volt olyan hogy elfogytak a hordani való homokzsákok ezért 30 percet álltunk, amig visszaértek azok akik épp körön voltak. :D Vagy amikor (asszem Visegrádon?!) egy kb. 50 méter hosszú esővíz csatornán kellett átkúszni, amibe egy ember fér el guggolva. Aztán páran lassabbak voltak, féltek, stb... és úgy feltorlódott a mezőny, hogy egy idő után ráhagyták és akik utánunk jöttek azokkal újra találkozunk előttünk. Hát ti? Ja nekünk már nem kellett teljesíteni, mert nagy volt a sor. :U

    Persze jó a brand, pörög a közösségi médiába, az emberek meg veszik mint a cukrot. Most nézem, egy Spartan Sprint (ami kb. 5 km), az jelenleg extra előnevezésbe 19.800 Ft, aztán sávosan emelkedik és helyszínen 32.400 Ft.... és ez egy áprilisi magyar verseny! Röhej! :DDD

    Chuck Norris: Köszi, de ez még egy 2016-os Spartan Beast volt, azóta nem jártam Spartan közelébe és nem is tervezem. :D

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák