Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Na én 10 hónap után rászántam magam, hogy újrakezdem. Az órámon is sikerült közben szíjat cserélni. Ma reggel kidobott az ágy 1-2 óra alvás után, úgyhogy elmentem kocogni. Ahogy nézem a GPS nem volt a helyzet magaslatán, mert garantáltan sosem voltam 4:30 közelében sem. [link] Gondolom még bejáratós a hosszú kihagyás után, meg műhold adatot se frissítettem mielőtt elindultam. Olyan 6:30-6:00 körül lecsorogtam viszonylag sík terepen, kicsi emelkedővel és lejtővel. Az első két kilométeren ahogy lenni szokott hosszú kihagyás után, éreztem, ahogy a lerakódott retek bemegy a keringésbe, és elkezd tőle viszketni a combom kb. mindenhol. Aztán ez a végére elmúlt, és elkezdtem végre izzadni, onnantól egész jól ment. Ami nem tetszett, és számítottam rá, hogy az ínyem még mindig nincs rendben. Rendesen belobbant a végére, fájt mint állat, ment a szájvíz meg az algopyrin utána, így most rendeződött. Adok még neki néhány alkalmat, aztán ha ilyen marad, akkor keresek valami orvost, aki hajlandó antibiotikumot írni, mert ez így nem állapot. A teleket általában emiatt szoktam kihagyni, mert a hideg még jobban odaver neki. Idén viszont már jó lenne télen alapozni is. A pulzus olyan 170 körül volt emelkedőn, 160 alatt valamivel lejtőn. Nagyjából ami lenni szokott ilyenkor. Ha marad a napi futás, akkor 3-5 hét alatt tisztul annyit a szervezet, hogy lemegy a pulzus ugyanilyen tempónál 150 alá. Onnantól kezdhetek el gyors napokat tartani, vagy talán kicsit később. Egyelőre nem tudom most, hogy minden nap futás legyen e, vagy inkább csak két naponta futás, és valami más a köztes napokon. Hajlok egy kicsit az utóbbi felé az elmúlt évek kudarcai miatt. Bringa és görgő van. Esetleg még valami talajtorna férne bele, de nem igazán van hely hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák