Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz Zoli133 #37675 üzenetére

    Annyiban nem értek veled egyet, hogy ha innen nézzük, minden ami a GR07 fölött van az ár/értékben kuka (sőt, ha onnan nézem, akkor a VSD1 fölöttiek, hisz árban a GR07 is 3x annyi, a hangja meg nem 3x jobb). Szal szigorúan véve kb a 10e kategória az, ami ár/értékben a legjobbat hozza, asszem ezzel mindenki egyet ért. Viszont egy 300K-s füles is lehet ajánlott, ha hallhatóan többet nyújt, mint az alatta lévők.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Zoli133 #37675 üzenetére

    Ezzel nagyjából egyetértünk, de azért szerintem a 45+ kategória az már olyan, hogy oda nem esnek be csak úgy emberek, hogy "van 80 ezrem, mit ajánlotok?", hanem általában valamiről váltanak, van elképzelésük hova akarnak feljebb lépni. Akinek meg egyláltalán nincs, annak szintén nem igazán jó semmit ajánlani, mert fogalma sincs róla, hogy mit vesz (ahogy az előző füles talákozó előtt még innen is kb senkinek nem volt róla fogalma, hogy mit tud a W4R, az 535 meg a 425 egymáshoz képest, és az alsóbb kategóriákhoz képest).
    Én nem törnék pálcát egyik mellett sem, mert nagyjából annyira hasznos benthagyni a 45+ kategóriát, mint kivenni. Szerintem érdekességnek bent lehet hagyni, felőlem még akár néhány CIEM is bekerülhet, hogy ezekre pályázunk, ezekre érdemes figyelni, ilyen is létezik. De ha azt mondjátok, hogy ne kerüljenek be, akkor kiveszük őket, ilyen egyszerű :R Ebben az esetben viszont akkor légyszi írjátok meg, hogy mi az, amit nem érdemes az összefoglalóban szerepeltetni.

    filózoli: Nem arról van szó, hogy a Ferrari rossz lenne. De csak képekről meg videókról hogy a csudába tudnád eldönteni, hogy a félautomata kormányváltót használni például ugyanolyan kényelmes és élvezetes számodra, mint mondjuk egy Porsche Turbo kézi váltóját...?
    Amúgy az AKG az hibrid, van egy DD és 2BA benne. Nem basshead, de ez csak hangoláson múlik, amit ráadásul tudsz utólag cserélhető filterrel állítani ;)

    #37707: Hogy micsoda a micsodában? :Y Te most olyanokat mondasz, ami nem csak elég vad, de egyébként is: honnan veszed? Hallottál már egyáltalán hibridet, hogy milyen a basszusvisszaadás? Hogy milyen a hangképe, vagy úgy egyáltalán? Ja, ott a "vélehetőleg" :) Tehát nem tudod, de azért kitartóan vitatkozol :P
    Érdekes lesz szerintem nagyon például az a két Sony hibrid, amit most mutattak be, ha csak hasonló hangképet tudnak a 3003-hoz, akkor már iszonyat jó vételnek fognak minősülni :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák