Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz CaNNa3IS #26092 üzenetére

    Jogos mert a legtöbb DENON kamu sok wattos egy diy 40W-os cuccra meg trueRMS-t szoktak mondani.
    És így lehet hogy valóságban az a Denon nem is volt 40W-os csak PMPO 90W-os ami nem egyenlő trueRMS 40W-al!
    Az a baj hogy ezzel a watt szám dobálózással annyira sokan totál nincsenek tisztába hogy néha falnak tudnék futni...
    Volt olyan emberke aki behozta a denon 41xx valimilyét amire 7*110W volt írva... Bele néztem volt benne 1dB 550W-os trafó :W Baz.meg hogy fas.omba tudnak ennyire pofátlanok lenni a gyártók?!

    Szegény ember meg már tényleg nem tudja mit higgyen el amikor egy szaros valóságban 4W-os PC hangfalra 25W PMPO-ot írnak :W

    NO COMMENT...

    És akkor elkezdik mondani hogy nekik kevés otthonra 300W + 90dB érzékenységű hifi kell mer úgy a jó... Szegények annyira nincsenek tisztába hogy 300W + 90dB egy 40négyzetméteres szobában 2 perc után maradandó halláskárosodást okozna fél kakaón ráadásul a szomszédság vasvillával üldöznék el.
    :W

    És amikor nálam otthon megeresztem a 4*16W csövest 4db Mission 703-mas hangfallal és attól félek hogy a másik tanyáról átszólnak mert elijesztem a lovakat... :DD

    Legyünk már tisztában azzal hogy nagyon sok gyártó semmit érő gyári adatainak rohadtul nem hinni!
    Persze tisztelet a kivételnek egy HEED cucc adatainak azért lehet hinni. :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák