Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz tildy #8018 üzenetére

    Hát gari még van rá 4 hónap, de a 4 giga ramért beáldoznám, utóbbi jelentősen megkönnyítené a munkám. Egyébként márkájához híven hullik szét a cucc, a gumi-tappancsokból az aljáról kettő már le is jött, illetve megrepedt a DVI/VGA csatiknál az a műanyag rész, ahol a szerviz-ablak => jele van. Nem tudom hogy és mikor keletkezett, eddig háromszor kaptam szét a gépet, mert nem találtam a másik ram foglalatot. De nem állat módon csináltam, óvatos természetű vagyok, s nem ez az első laptop amit szétszedtem, ehhez képest elrepedt. Lehet hogy így már a gari se érvényes? :F
    Kemény dolog, hogy 2 hónap használat után már ennyire leamortizálódik (azelőtt nem az enyém volt, és egyszer volt összvissz bekapcsolva)... :U

    A wifi nálam korrektül működik win7 beta alatt, vistás tapasztalatom nincs vele. :(

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • usza

    tag

    válasz tildy #8018 üzenetére

    Üdv!

    Nekem is Pi2530-as van. Alapvetően nagyon szeretem, pedig már egy éves elmúlt. Az általad említett wifi-s probléma szerintem driver hiba lehet, nálam is fennáll már a vásárlástól. Annyi különbséggel, hogy nem dobál le netről, de sikertelen csatlakozás után néha előfordul, hogy eltűnnek a vez.nélküli. hálózati elérhetőségeket. Eltűnik az összes. Aztán újraindítás, és ismét jó. Hallottam már olyant, hogy az új windows-zal működik rendesen. Ha már nem csak béta lesz, ki is fogom próbálni. Engem azonban jobban bosszant az, hogy igen gyenge a jelérzékenysége. Ezt több más típushoz viszonyítva gondolom (tapasztaltam).

    Még egy apróság ami eszembe jutott: Vannak a vga-rca videojel átalakítók, amiket lehet kapni. Azt írják róluk, hogy a gyártó honlapján kell megnézni, hogy az adott viedokarinál használható-e ilyen. Ennél a típusnál a gyártó erről nem tesz említést. Érdemes kipróbálni azért egy ilyen átalakítót?

    További szép estét mindenkinek!
    :R

    HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

Új hozzászólás Aktív témák