Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.bettina91

    csendes tag

    válasz erv.3.3 #11752 üzenetére

    először is ellenőrizd hogy a laptopon a gombbal be van-e kapcsolva a wifi. ha nyomkodod a gombot úgyis kiír valami visszajelzést. ha itt biztos be van kapcsolva, akkor meg azt kéne csinálni, hogy : vezérlőpult-rendszer-itt hardware fül-eszközkezelő, és ott a hálózati kártyák vagy ilyesmi címszó alatt kikeresed a wifikártyád pontos nevét, minden bizonnyal a névben bene lesz hogy wireless, így könnyen azonosítható...utána csak beírod google-be a kártya nevét és hogy driver, minden bizonnyal fogsz találni hozzá.
    egyébként nekem fs amilo pro v3505 van, hasonló a tiédhez, nekem intel wifikártya van benne így az intel weboldalán meg is találtam hozzá a drivert, plusz nekem xp-n így önállóan nem csatlakozott az istenért sem, hanem szintén az intel weboldaláról le kellett szednem egy programot ami a csatlakozásban segít. felméri milyen hálózatok vannak a közeledben és csatlakozhatsz vele hozzájuk, de nem emlékszem a program nevére mert azóta win7-em lett és erre nem kellett a program. mindenesetre ha a drivert feltetted és még mindig nem jó, keress te is a wifikártyádhoz valami hasonló programot, általában a gyártó weboldalán fentvannak, és connection wizard meg ilyesmi szokott a nevük lenni

    .:BrutalTeam:. Rifle&Sniper -TDM- ~extreme+ v2.7~ 193.138.125.86:29030 www.brutalteam.clans.hu

Új hozzászólás Aktív témák