Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75501312

    törölt tag

    válasz Mr.Csizmás #5153 üzenetére

    Hát, annyiban speckó, hogy állítólag nem ragad le benne a kaja. Merthogy a receptek nagy része olyan, hogy tegyél bele húst, zöldséget, öntsd fel alaplével és rotyogtasd 4-8 órán keresztül alacsony hőfokon. Míg ha ezt megteszed a tűzhelyen lábasban, 2 óra után tuti minimum leragad, de inkább odaég. Bár itt is alul van a fűtőszál, valahogy mégsem égnek oda a kaják.
    Van a 4-8 órán keresztül főző egyszerű eszköz és van a 5-6-7 in 1, amiben már tudsz csinálni akár sütikét is meg hasonló dolgokat.
    Amerikában nagyon szeretik, mert beleteszed és nincs vele gond. Rengeteg YT videó van róluk, de már olyanok is, ahol előre elkészíted az ételt a nagy zárható tasakban, lefagyasztod és utána már csak ki kell venni a fagyóból.
    Sőt, van, ahol van belevaló műanyag zacsi, abban főznek és nem kell mosogatni. :DDD

    (#5154) krizmo_
    Áááh, akkor azért szoktak a ruhásszekrénybe is levendulát tenni, azt tudtam, hogy moly ellen jó lehet. Veszek akkor levendulásat, fagolyóim már vannak. :DDD
    Tegnap azért megint áttöröltem a szerkényt és mindent átnéztem a biztonság kedvéért.

Új hozzászólás Aktív témák