Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WayneGace

    őstag

    válasz legiaap #87548 üzenetére

    Engem nem különösebben érdekel, hogy marvel vagy dc. Pókember jogai tudtommal más stúdió birtokában voltak. És te is felhozod, hogy honnan tudjuk ki az a Falcon. Akkor honnan tudjuk ki az a spiderman? Valahogy csak fel kell vezetni. Nem külön filmmel tették. A marvel filmes univerzum gyártása pont erről szól, hogy összekapcsolódnak a filmek. Persze nyilván az a cél, hogy menjen nézze a nép a moziban. De emiatt lehet is tudni ki az a Falcon. Nem rosszabb ez, mint ahogy csodanő megjelent szerintem. És ezek a filmek, nem követik a képregényeket teljes mértéken. Nem is kell. Batmanből is hány fajta létezik képregényekben? Szerintem egyszerűen jobban volt megoldva a konfliktus a polgárháborúban. És nem is volt olyan feloldás, hogy "Márta". Erre Batman néhány perc múlva már Superman oldalán van. Megoldhatták volna jobban is. B v S-ben jól felépítették, hogy Bruce miért is gondolja azt, amit. Miért akar tenni ellene. De kb. ennyi. Egyébként már a trailerekből is kiderül mi is Bruce baja. Polgárháborúban nincs az a nagy barátkozás a csihi-puhi után. Superman halála pedig elég súlytalan lett, hisz pár perc múlva ugye mutatták, hogy nem végzetes a dolog. Az meg szerintem nem negatívum, hogy a karakterfejlődést bemutatják párbeszéd által, ahelyett, hogy non-stop egymást ütnék.

    [ Szerkesztve ]

    BestSecret invitációt privátban adok.

Új hozzászólás Aktív témák