Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz zseko #34 üzenetére

    Én azt olvastam teljesen támogathatja majd az ARM processzorokat. :R
    Mondjuk ez kívételesen jó funkció, de írtam valaki átlag user nem akar mindig rendszert cserélni.
    Most is csak azért vagyunk rákényszerűlve mert internetre kötve az update add egy biztonsági szintet hogy nem törnek fel stb vírusok.
    Most ha csak offline élet lenne, oda elég lenne a Windows 7 is. :K

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • Green69

    csendes tag

    válasz zseko #34 üzenetére

    Persze hogy egyszerűbb lesz a rendszerigénye...
    A TPM chip mellé kötelező lesz a AI chip is, hiszen
    "a PC-gyártók már most úgynevezett AI PC-kben gondolkodnak".

    [ Szerkesztve ]

  • ddekany

    veterán

    válasz zseko #317 üzenetére

    A tudásával is van... Ugye morogtam, hogy egyáltalán miért downgrade-el a Windows Update drivereket, sok éve, mekkora hülyeség. Erre kb. rákeres a neten, minta én nem tudnék, és meghivatkozza az ott kismillió példában található gáz megoldást, ami minden WUP-ról való driver frissítést és telepítést letilt. Meg betesz vmi kétes Intel IGP-s megoldást (holott ez jellemzően AMD-nél gond). Aztán úgy tesz, mintha ez így fasza lenne, mert hát Windows nem lehet hibás. Tehát ha nekem ez nem fejel meg, akkor én vagyok a hülye. Ehhh. Mellékesen van egy elég körülményes módszer device ID szerinti tiltásra... Majd kipróbálom, de pfff... abszurd, hogy ezzel küzdeni kell.

  • King Unique

    titán

    válasz zseko #317 üzenetére

    Mármint kiket is, akik láthatóan trollkodni járnak ide, meg akik a leírtak alapján úgy próbálják itt osztani az észt és kritizálni a más által leírtakat hogy közben alapvető dolgokkal nincsenek tisztában? :U
    Ja, hát ilyenkor nem meglepő, ha az ilyen megnyilvánulásokat annak megfelelően kezeli az ember.
    Mert a tieddel aztán nincsen... :D

  • King Unique

    titán

    válasz zseko #323 üzenetére

    Nana, a trollokot és a kéretlen okoskodókat ne keverd azokkal a fórumtagokkal, akik ténylegesen segítséget akarnak kérni, megoldást akarnak egy adott problémára, vagy éppen információt valamiről amit nem értenek. Ráadásul duplán is el vagy tévedve, mert azt nyilván nem egy ilyen mellékes, flame topikban fogja az értelmesebbje, hanem a téma rendes topikjaiban. :)

    Mármint mi is a problémád, hogy jogosan le lett írva tévedésben élsz és ne hazudozz, ami vélhetően nem tetszett és azért trollkodsz meg személyeskedsz itt primitív módon? Valamint ha ismeretlenül ráfogsz másra ezt-azt, akkor ilyen alapon rád is gyakorlatilag akármit rá lehet, ki tudja neked mentális zavarod lehet a "Nálam másféle van" alapján és milyen kisebbrendőségben szenvedsz, hogy próbálsz itt ócska módon másba kényszeresen beleállni, lehet fel kellene keresni egy szakembert. :D

    Az egy tipikus troll taktika szokott lenni, hogy a saját magára jellemző megnyilvánulást próbálja a másikra is ráfogni, azzal próbálva hitelteleníteni az irományát, holott jelen esetben most pont te provokálsz, te kezdted el az egészet úgy, hogy nem is lett neked előtte semmi írva, majd amikor annak megfelelő választ kapsz, akkor utána még neked áll feljebb. Na ebből is látszik, hogy csak ócska troll vagy itt semmi más. :B

    Aztán ha már ennyire bele akartál menni, akkor amúgy mégis mire fel osztod itt az észt és kritizálsz másokat?
    Jóformán csak 1 db érdemi, a témához kapcsolódó hozzászólásod volt itt, de még abban is echte hülyeséget írtál, mert nem lesz kisebb a Windows 12 rendszerigénye a Windows 11-énél, sőt talán még kicsit nőni is fog, amit már korábbi hírekben is világosan leírtak.
    Na erre aztán igazán büszke lehetsz. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz zseko #325 üzenetére

    Lemaradt a >>>szerinted<<<, mert kb. annyit (0) is ér így bemondásra, meg a 70 is nyilván nettó túlzás és csúsztatás, csak hogy igazold valahogyan a tévképzeteidet és megpróbálj érvényt szerezni a hazug állításaidnak, így a pontos. :D
    Az pedig külön megmosolyogtató, hogy még te firtatod ezt a standard topikok kapcsán, holott nemrég pont neked kellett ott is alapvető dolgokat elmagyaráznom a licencelés és aktiválás témában, mert még azokkal sem voltál tisztában X év után, ott akkor érdekes módon nem hőzöngtél és személyeskedtél ennyire, akkor más volt a stílus. :B

    Persze, magyarázd csak utólag a bizonyítványt, az ne zavarjon hogy az előbb linkelt cikk is 2023. márciusi és már akkor ismert információ volt a Windows 12-nél a legalább azonos vagy valamivel nagyobb rendszerkövetelmény, amit amúgy egy webes kereső is simán megjelenít, vagyis még arra sem vetted a fáradtságot, hogy legalább az utóbbiban megnézd, majd úgy próbálod itt osztani az észt. :B

    Igen, azt újfent igazoltad, hogy valójában közöd nincs érdemben a Windows 10/11/12 témához és az ilyen topikokba is max. csak trollkodni és a hazugságaidat terjeszteni jársz, ha már a témához érdemlegesen hozzászólni nem nagyon sikerül. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz zseko #329 üzenetére

    Nem, te konkrétan általánosítottál és tényként próbáltad bekamuzni, ami ilyen formában nyilván nem állja meg a helyét, max. a tévképzeteidben.
    Te inkább ne emlegesd a szavak értelmét, ha még a rendszerkövetelmény szót sem vagy képes megfelelően értelmezni és egy webes keresőt sem tudsz használni. Az pedig már le lett írva, hogy felesleges utólag magyarázkodnod, attól még ugyanolyan ciki lesz, hogy egy márciusi hírben közölt információra egy ellentétes állítást írsz le decemberben, holott az azóta sem változott, akárhogyan is próbálod csűrni és csavarni. :B

    Azokat a topikokat inkább ne emlegesd, oda leginkább csak kérdezni jársz és olykor a mostani stílusosodhoz hasonlóan acsarkodni egyet, ami után korábban már helyretettek páran, vsz onnan a frusztrációd, meg nem te szoktál ott érdemben válaszolni a kérdésekre és hozzátenni a topik témájához, hanem ugye mások. :B
    Az pedig különösen röhejes, hogy itt előtte senki nem írt neked, mármint én legalábbis nem, erre te kezdesz el a kéretlen válaszaiddal provokálni és személyeskedni, majd ezek után még te akarod ezt ráfogni a másik félre, még neked áll feljebb ha utána annak megfelelő választ kapsz, holott eleve te kezdted az egészet. :B
    Igen, egy hazug troll vagy, illetve bocsánat egy L. troll, ami után megint nincs min meglepődni, amikor egy ilyen megjelenik egy Windows témájú hír topikjában. :D

    Ha már ennyire aktív vagy, akkor inkább a cikk témájához kellene érdemben hozzászólni, de persze az már láthatóan nem nagyon megy, max. a trollkodásra és a személyeskedésre futja, ennyi a szint. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz zseko #331 üzenetére

    Igen, valóban felesleges félremagyarázni, mert a tények önmagukért beszélnek, pl. nem rémlik hogy bármikor is lett volna olyan hír, hogy a Windows 12-nél nem kell majd UEFI + Secure Boot, TPM 2.0, kompatibilis CPU és egyebek, már csak ezért is.
    Ilyen alapon felesleges lenne bármit is bevállalni...

    Apropó, "Vagy csak álmodtam", akkor további jó álmodozást. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák