Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    sziasztok
    nagyon sok mindent nem irnék le, eléggé elfáradtam mára, lényeg a lényeg, tartottunk ma egy kis OC összejövetelt a melohelyemen, melynek fő célja a 3dmark 01 05 06 single card jelenlegi magyar 3D rekordok megdöntése volt. déltől éjjfélig nyomtuk neki, ebből 6 óra ln2 végig. :D
    subaru hozott magával sempron-os és celeronos rendszert rendszert, amit több kevesebb sikerrel sikerült kihajtani, de erről majd ő beszámol. nekem pedig közben over segitett a 780 Ti-met hidegen tartani, és tweakelni.
    röviden és tömören, az Aquamark3 magyar rekord megdőlt, majd a mentés fájl corrupt lett. igy nem tudtam feltölteni. a 05 eredmény win 7-en készült majd meghalt az ssd és a közel 68 ezres score-t buktuk. a 06 directx problemak miatt nem indult el XP-n, más oprendszer addigra nem volt mukodoképes. szóval a 01 tartotta magát, és nyomtuk neki ami a csövön kifért :)) ami éppen lemaradt a global top 20-as 01 eredménytől, de igy is keményen megküzdöttünk érte. a vga szépen elfüti a tek9 slim-et, pedig alig emeltünk feszt a gpunak, ocp alatt 1.35-1.40v körül járt -100/-110 fokon végig 1400-1430 körüli órajeleken(boost 1500). de ennél sokkal több van a kártyában. a -79 fokos coldbug sem segitett sokat kb minden 2. restart után vissza kellett hüteni a kártyát. de sebaj, ugy gondolom mindenki jól mulatott, kellően elfáradtunk, és elégedetten tértünk nyugovóra, hogy azért végre csak össze hoztuk a közös tesztelést :R köszi srácok!

    AM3 magyar rekord

    05 magyar rekord (2. felvonásban haha)

    és jópár óra munkája a global single card 22. 01 :)

    konfig

    4770K L310B delid Thermolab -120C
    Gigabyte Z97X SOC Force
    G.Skill TridentX 2400c9
    Asus 780 Ti DC2 @ Tek 9 Slim -110C
    Antec 1200W

    és 70L LN2 amiből kb 40-et megevett a rendszer :))

    és következzenek a képek:

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák