Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greatman

    csendes tag

    válasz Stankee #4329 üzenetére

    Szia!

    Egy J&W RS780UVD-AM2+ (64MB v. 128MB) -os lapot ajánlok neked. Én kb. 2 hete raktam egy HTPC -t össze a tesómnak egy ilyen lappal. Szerintem kifejezetten tuti választás. Ha megnézed a lapot, akkor látni fogod, hogy minden rajta van ami egy HTPC -hez kellhet. Egyedül a firewire -t spórolták le róla, de az meg egyszerűen megoldható.
    Alapból egy HD3200 Ati VGA van rajta, ami tökéletesen lejátsza bármelyik HD filmet. (Kipróbáltuk.) Van rajta VGA, DVI, HDMI, SPDIF kimenet. 4 memória hely, 16x PCI-E 2.0 (Ha a későbbiekben szeretnél bele nagyobb kártyát. Ja, és a 2.0 ma még csak a drága prémium lapokon van.) Fogadja bármelyik AMD A64 -es procit, egy kitétellel, max. 95W lehet a cpu fogyasztása, ez gyakorlatilag annyit tesz, hogy a legnagyobb Phenom procikat nem bírja el.
    Mi egy A64 X2 5400+ -al rajtuk össze, 2 GB rammal, egy 500 -as Samsung HDD -vel, Pioneer optikával. Simán ki lehet vele jönni 80 eFt -ból, és egy nagyon jó kis gépet kapsz.
    Gyors, halk, stabil, és jól fejleszthető.

    A J&W lapok egyébként tuti jók. Volt szerencsém már nem egyet kipróbálni, összerakni, és csak jót mondhatok. Viszonylag olcsók, szépen kigondoltak, megtervezettek, gyorsak, stabilak, jól felszereltek. Simán odaver egy - két márkásabb gyártó hasonló lapjainak.

    Egyenlőre még nem sok helyen árulják őket, de pl. a Novashop Computers -nél bármelyiket beszerzik neked 1 - 2 nap alatt, garival, számlával.

Új hozzászólás Aktív témák