Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Gargouille #58318 üzenetére

    Valamennyire egyetértek ezzel az egy akkura beállással, de azért az sem baj, ha van otthon olyan lámpa, ami megy sima alkáli elemmel is. Az mindig lesz, még az éjszaka közepén is pl. benzinkúton, vagy 0-24 kisboltban. 18650 borítékolhatóan nem.

    Én vettem egy Zebrát, majd lesz belőle cikk is, ha egyszer lesz kedvem elővenni. Én vagyok az élő példa, hogy a ZL nem mindenkinek való, még a lámpások közül sem. A fénye jó, a kezelése nekem nem annyira jön be. 70$ körül volt kintről, én 100$-ban húztam meg a határt a még "kidobom" ha selejt lámpánál, csak az a gáz, hogy a $ árfolyama már koránt sem baráti, és azért 30e körül már itthon is kapni igen tisztességes lámpákat. Szóval már inkább nem is veszek kintről csak "olcsóakat", meg mikor rábeszélnek akkor ilyen "különlegesebb" darabokat. De őszintén szólva nekem az a 70$ is inkább kidobott pénz jelen pillanatban, mint egy termék aminek örülök. Az a baj, hogy ránézek és sorolom magamban, hogy mi mindent vehettem volna itthon abból a 70$-ból is, de most már mindegy. Szóval én lebeszéllek róla :)
    De persze ez is csak egy vélemény.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák