Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz WestBam #58320 üzenetére

    Mint már írtam, a ZL -nek kb pont ellenkező a kezelése mint az Armytek Prime -nek, Wizard -nak, Tiara -ának. De az összes ZL lámpa 1 fajta képen kezelhető. Nekem is van pár lámpám, még többet próbáltam, én napi szinten használom a ZL termékét, és tervben van más termékük megvétele is (SC700d > 90+ CRI, 5000 K, 21700 akku, XHP70.2, 3000 lm, 106 mm hossz; H503w > 120°, 75 mm hossz, 29 g). Igaz, a belső töltés nincs benne, de holdfény van. Beállításában csak a képzelet szab határt. G6 lehet pl beltéri beállítás, G7 meg kültéri, a G5 meg alap, kevert. A SC5 (1AA) üzemideje is fenomenális, a SC700 (21700) remélem, jóval több lesz. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Gargouille

    őstag

    válasz WestBam #58320 üzenetére

    Hát kiváncsi leszek majd a cikkedre róla. FBLLMAG írta, hogy a driver nagyon jó hatásfokú és remek üzemidőket produkál, amit el is hiszek és egyáltalán nem mellékes dolgok. Viszont ha a kezelése nem áll kézre (bár minden csak megszokás kérdése), az eléggé el tudja rontani az élményt. Nekem például az elektronikus kapcsolós lámpáknál nem tetszik mikor hosszú gombnyomásra lehet csak kikapcsolni (Manker, Skilhunt, Eagleeye), tudok vele együtt élni de nem kényelmes. Az Armytek kezelése viszont zseniálisan kézreáll, átgondolt és logikus. Elsőre nem értettem (mint itt sokan), de fél óra múlva már rajongója lettem. :)

    Zozzal beszélgetünk épp a YLP Pandáról, slágergyanús a cucc, asszem favorit lesz. Én jövő héten rendelek is egyet. :D

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák