Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    tudnátok nekem ajánlani valami jóféle ledes kínai fejlámpát?
    sokat nem akarok rá költeni, ellenben jó lenne valami ami nem esik szét másnap.

    olvasgattam a fórumban, de nem akarok nagyon belemerülni a dologba, így inkább kérdezek.
    Alapvetően aprócikkes szerelgetéshez, miniatűr ragasztáshoz, stb kellene, de nem ártana, ha éjszakai horgászathoz is tudnám használni.

    Amennyiben erre egy lámpa nem alkalmas a fókuszálás miatt, akkor nyugodtan ajánlhattok többet.
    Teljesítményben jó lenne minél erősebb, ha gyér a lámpa fénye, akkor nagyon el tud fáradni a szemem (erős szemüveges is vagyok). Nézegettem a q5, xml ledeseket, elég erősnek tűnnek youtube videók alapján.

    Ahogy nézem 5-30$-ig terülhet el ami nekem elégséges, lehet ennyiért valóban használható lámpát venni?

    Nincs hozzá 18650-es akkum, ergó tölthető AA v AAA elemekkel használnám, abból van bőven.

    Köszi előre is!

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák