Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    2016 augusztusában rendeltem egy TrustFire TR3T6 lámpát egy itteni topiktárs ajánlására, és hozzá UltraFire 4000mAh akkukat, 4db-ot.
    Amint később kiderült az akkuk maximum 860mAh kapacitásúak. (Lii-500 töltővel tesztelve)
    Az akksik pár hónapja le lettek cserélve 2600mAh Samsung akkukra.
    A lámpával kb. egy hónappal ezelőttig nem is volt gond. Akkor kezdte, hogy nem mindig akart bekapcsolni.
    Amikor megráztam akkor utána általában jó lett. Elvittem egy ismerőshöz, ő tett ónbucit az akkukra, mert szerinte érintkezési gond volt. Működött is két héttel ezelőttig; amikor szétcsavartam, kivettem az akksit aztán visszatettem, de akkor már nem kapcsolt be. Nekem a kapcsoló volt a tippem, azt kb 7$-ért találtam gyárit.
    Ma nézte meg egy másik ismerős, azt mondta az egyik LED ment ki a fejben, mert túl nagy feszt kapott, és ezért nem világít. Szerinte egy 300Ft-os feszültségszabályzó kütyü kellett volna bele, és akkor nincs gond.

    A gyári driver 11$.
    Megnéztem a blf fórumot, ott egy dx-es linken 5$, egy másik topikba a fastttechnél 6-7$ a driver amit ajánlanak bele.
    Az ára most is épp annyi, mint amikor vettem. :D
    Közben nézelődtem, és láttam, hogy a Sofirn lámpái között is van kiköpött ugyanilyen lámpa, bár a Sofirn márkajelzés nélkül: Sofirn C15, még a módok is ugyanazok benne, mint a TrustFire lámpánál. Igaz a Sofirnból van 12LED-es, és akkus verzió.

    Lehet ezzel valamit kezdeni, driver cserével vagy valami mással?
    (Közben már úton van egy Astrolux C8 és egy sima Convoy S2 biztos ami tuti alapon :) )

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák