Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #2887 üzenetére

    Hát, engem zavarna a két széles, fekete csík.
    Nem is mondtam: nézted már, hogy a ledőlt torony Kvatch-ben mennyire nem illik oda, ahonnan leesett? :DD
    Mi zújs a modokkal? Megnézted a betöltési sorrendet, amit küldtem? Tényleg, ennek a linkjét is feltehetném az oldalamra, nem?

    Csinálom az SI küldiket, csak még arra nem jöttem rá, hogyan és miképp kéne legyőzni a herceget, akitől a feladatokat kapom, mert mintha az lenne a lényeg, nem? Most éppen a csajszi ellen szervezkedőket kutatom, ott tartok, hogy eljutottam a "cicához", aki tortúra alatt sem hajlandó vallani.

    Csináltattam már frankó Amber páncélt magamnak (már azon tűnődöm, milyen mágiát kéne belepakolni), mágikus fegyvereket nem, mert azokat elég vacakokat készít a kovács. persze, ha sok ércem lesz, távozás előtt még felkeresem. Madness ércből kinél lehet páncélt csináltatni? Ja, az új páncéllal khajit gyűrűvel csak 95%-os kaméleonom lesz, az mit jelent harcban? Totál nem számít, vagy 5% eséllyel látnak meg / találnak el?

    Léptem egy szintet, de most nem tudok tovább (pedig lehetne), mert nincs itt egyetlen oktató sem. :W Nem akarom megint azt a hibát elkövetni, mint anno soxor, hogy egyszerre megcsináltam több szintlépést, közben meg szépen kihagytam a tanulási lehetőségeket. F@x@ egy game, egyszer végigtolhatod "tutorial módban", hogy rájöjj, hogyan kell igazából játszani, hiába van kézikönyv. :C Amúgy túl vagyok 121 óra játékon, és a nap/küldi arányom még mindig +!

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #2887 üzenetére

    Most nézem, nem is pontosan a betöltési sorrendemben vannak ebben a fájlok, pedig úgy kéne lenniük. Asszem megnézek valami mentési lehetőséget OMM-ben.
    Meg is van: helye az Oblivion\obmm könyvtár. kicsit kódolt, ezért mindjárt átszerkesztem olvashatóra. Így bemásolni nem lehet (vsz. úgysem mindent teszel föl, amit én), viszont a sorrend meglesz.

    Ja: tudtad, hogy az aréna mellett az öklözőket, illetva a harcolókat pár mp-ig figyelve több pontot is nőhet a pusztakezes ill. a vágó fegyveres harci skilled? Én most olvastam Oblivion Guide-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #2887 üzenetére

    Meggyógyult már a játék sárgaság-betegsége?

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák