Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz katt777 #2909 üzenetére

    Azóta még nem volt szabad gépidőm sajnos. :)

    Köszi a modokat, a tárhelyért meg nincs mit. :)

    Az Unoff. Obl. Patch-et le kellett szednem, mert egyfolytában fagyott. A telepítési sorrend hogy alakul a modoknál? Nekem igazából csak BC fontos, meg szívesen megnézném az Illu-t is.

    Asszem ma lesz időm, gyorsan kibogozom ezt a bogarat, aztán indítok új karaktert. Jó lesz. És most nem rohangálok össze-vissza, mint a mostani karival, hogy egyszerre csináltam a főküldit, a tolvajos, DB-s, harcos meg mágus céhes küldiket úgy, hogy ha mondjuk a harcosok Anvilből Cheydinhallba küldtek a következő küldiért, akkor megcsináltam közben Kvatch-ot, meg a Skingrad-i mágus céhet, plusz kinyírtam vkit a DB megbízásából IC-ben, szal most szép lassan kiélvezem a dolgot. :D Szentem alsó hangon is 300 óra játéknak néz ki. A mostani futkosós, fast traveles karimmal is 100 óra összejött SI-vel, KotN-nal együtt. Ugyanazt a stílust szeretném nyomatni, mint az eddigi karikkal, szal Dark Elf lesz, csak most kézzel állítom össze a képességeit, ne szívjak a sok kihasználatlan Major skill miatt.

    Meg asszem leszedem a GOTY-t, és felrakom a sima verziót, aztán tolok rá patch-et, és utána húzom fel az SI-t meg a KotN-t.

    Nah, jó lesz. Veszek sört estére. :D

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák