Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmperorDraco

    csendes tag

    Hali!

    Én egy EEE PC 1000 nevű kütyüre pályázok. Az egyetlen gondom, hogy N270-es proci van benne, és én egy 330-as procit szeretnék bele.
    Azt majd azért megtudakolom, hogy működik-e a dolog. Szerintem igen...
    Meg nem tom, mekkora a az SSD-je, vagy mije, lehet, hogy abból is nagyobbat kukkantok.

    Gyári kiszerelésben olyan 120-ra ígérik...

    Draco

  • EmperorDraco

    csendes tag

    Hali!

    Volna nékem egy kis gondom. Ezért szeretnék segítséget kérni.

    Szeretnék egy Asus EEE PC-t.
    Ez eddig nem is volna gond. Csakhogy vannak bizonyos igényeim is...

    Átnéztem Asusék weboldalát, és érdekes, hogy attól függően, hogy éppen a Global, a US, vagy US, esetleg Hungary régiós sájtot nézem, ua típusról is képes mást és mást írni... ;)

    Szóval nekem ilyen követelményeim vannak.:

    Szóval a cucc egy Asus EEE PC lenne hatalmas kijelzővel. Tudomásom szerint ebből a legnagyobb jelenleg a 10"-os, szóval egyelőre erre vadászok. Ilyen van is több féle...

    Jó nagy darab aksi. 6 ceállás, és olyan 4-8 óra üzemidőt ígér. Elfogadom. Ilyenek szoktak lenni...

    Processzor Intel Atom N270 szokott lenni. (Na ezt szeretném 2 magosba. (Azt hiszem Intel Atom 330 néven fut...) N270-essel láttam, csak 330-assal nem még... Pedig jó lenne már!

    RAM DDR2 667 MHz, 1 GB. Jöhet, de ha létezne 2 GB RAM verzóval, nem volna gond. Egy olyat találtam, de az mintha winyós lett volna...

    High Definition Audio elvileg mindhez jár. (Nagyon remélem!)

    Gigabit LAN kell nekem. Némelyik csak 100-as. Sőt, ami vicces, hogy mait én néztem, annál meg a nézegetett oldal régiójától függött, hgoy gbit, vagy csak 100-as... És nekem Gbit kell.

    Wi-Fi "n" Ebből sem engedek.

    Bluetooth (2.0 azt hiszem) Ez is kell nekem.

    SSD 40 GB (Van ebből nagyobb is?) Szigorúan SSD. Winyó nem kell bele nekem!

    Mikrofon Ragaszkodok hozzá, de asszem mindbe van.

    1,3 Mpixel webcam Ragaszkodok hozzá, de asszem mindbe van.

    Szóval akkor végülis mi kell nekem?
    Az "EEE PC 1000" vagyis a sima ezres az, amelyik a procit kivéve mindenben passzolt, persze attól függően, hogy melyik oldalt néztem... Merthát a LAN hol jó, hol nem jó...
    Viszont ebbe csak 1 GB RAM van, míg egy másik verzióban valamiért 2 is.

    Szóval így vagy úgy, de tök káosz az egész. Ti tudtok valami biztatót nekem mondani?

    Draco

  • EmperorDraco

    csendes tag

    THX!

    Akkor még várok, reménykedve, hogy Asuséknak is megjön az eszük, és kiadják végre, természetesen csak az én kedvemért... :D

    Draco

Új hozzászólás Aktív témák