Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyiz

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő problémám van, amiben a segítségeteket szeretném kérni: http://www.kephost.com/images4/2014/4/28/a1_2014_4_28_9x58hpmfc2.jpg

    Ezt az állapotot nagyon könnyen elő tudom idézni: lehajtott laptop fedéllel külső monitort dugok be a VGA-n keresztül, majd a fedél felnyitása nélkül, a külső monitort használat után lehúzom. Ezután felhajtva a laptop tetejét, ez a szétcsúszott kép fogad, amit nem tudok helyrehozni újraindítás nélkül sem (FN+"screenkill" gomb sem segít). Ha ezek után újra rámegyek a VGA kimenetre, már a külső monitoron is ez a szétcsúszott kép fogad, aztán bekressel az egész. Eddig W7 64bit-et használtam, de most egy frissen telepített W7 32-vel is ezt műveli (a kép már innen van). A hiba kb egy hete, spontán jelentkezett először, a laptop nem esett le, nem frissítettem előtte drivereket (utána már igen, semmi eredménnyel).

    A gép egy Asus EEE 1015bx netbook (Ati Radeon 6290-nel). Előre is köszi a segítséget!

    ui: Ezt kiküldtem az azonnali kérdések-válaszok topikba is, remélem nem gond a duplapost, ha igen, úgyis megkapom a magamét.

Új hozzászólás Aktív témák