Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz 01sohard #70488 üzenetére

    Köszönöm a kiegészítő információkat, ezek szerint az eBay.UK engedte, hogy valaki használja rajtuk keresztül az eBay felületét különböző kókányolásra. Ez lehet, hogy meg is magyaráz néhány anomáliát az UK oldalon.

    De nem az oldal létezése vagy nem létezése volt az eredeti kérdés amire reagáltam és nem merült fel akkor hogy eladásra gondolta használni a kérdező.

    Sziasztok, felhívott egy magyar vagy magyarul anyanyelvi szinten beszélő ember az ebaymag.com-tól, azt akarja hogy használjam a sitejukat és hogy ez az ebaynek a magyar aloldala vagy valami ilyesmit kezdett el mondani, kértem hogy küldjenek nekem emailt hivatalos ebay-es címről és akkor megnézem. Valami ötletetek van, hogy ez micsoda? Ez lenne az első alkalom, hogy valaki felhív az ebay-től, én idáig csak angolul ügyintéztem velük, tényleg lenne valami magyar lokalizálásuk, vagy ez valami scam?

    Szóval nincs magyar eBay és nem is lesz.

    Az általad leírtak szerint is nekem úgy tűnik, hogy nem igazán van értelme ha nem működik normálisan és nincs jelentősége egy fordító oldalnak.
    Valójában csak a termék leírást kell fordítgatni, az eBay keretrészek azok úgyis az adott nemzeti nyelven vannak leírva.
    Vegyem már a fáradtságot és ha nem a com oldalon teszek fel hirdetést akkor fordítsam le én magam. Ha ott kérdez egy leendő vásárló akkor azt is lefordítják? Persze hogy nem, a nyelv nem tudás probléma nem oldódik meg.
    Nem látom a megfelelő adatkezelési biztonságot sem ezen az oldalon és továbbra is zavar, hogy az eBay.com nem tesz említést róla.
    Mindenki a saját kockázatára használja, ah akarja, én kihagyom.

    [ Szerkesztve ]

  • rukka

    csendes tag

    válasz 01sohard #70488 üzenetére

    Hello,

    köszönöm, nekem egyszerűen zavaros az egész sztori, azon még túllépek hogy a hideghívós emberük valami jól hangzó egyszerű dolgot mond a sitejukról aminek halvány köze van csak a valósághoz, de én sem láttam hogy mire lehet jó a szolgáltatásuk. Én .com-on hirdetek .com-on vásárolok, ha akarnék lokalizálton hirdetni oda is felraknám de biztos hogy nem fogok automatizált fordításokat használni plussz ebayen kívüli harmadik félnek önként átadni az összes olyan adatomat amit most az ebay kezel. Egyáltalán hogy a halálba került hozzájuk az email címem, telefonszámom, account nevem stb. mert ezeket mind említették telefonon, meg hogy rendszeresen hívni fognak?! Az ebay értékesítheti ezeket, továbbadhatja?

    Ami levelet láttam eddig a neten tőlük, azt mind valami@ebaymag.com címről küldték, innentől fogva nem érdekel főleg hogy amit találtam idáig róluk az mind azzal kapcsolatos, hogy milyen problémáik vannak az eladóknak a konvertált hirdetéseikkel. Levelet amúgy nem küldtek eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák