Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz Matthew #3859 üzenetére

    Én árulok a Vaterán, én is kivárom a vevőt, hogy értékeljen, de ha záros határidőn belül, értsd 3 hét nem értékel, akkor a következőt csinálom. Ha a vásárlás óta be sem lépett, a legtöbb nem értékelő ilyen, akkor simán értékelem. Ha látom, hogy belép, megnézem, hogy a kapott értékeléseire megvan-e az ő értékelés-párja, és ha mindenkit értékel, csak engem hagyott ki, akkor rákéredezek a problémára. Ha látom, hogy belépeget ugyan, és kapja az értékeléseket, ő meg már hetek óta snekinek sem adott, akkor is simár értékelem.

    Más: Mi van az angol postával? A második angol csomagom késik. Az egyik a sztrájk alatt volt feladva, arról már le is mondtam. A másik, már jóval a sztrájk után, se híre, se hamva. Mindkettő 100% körüli power seller, az utóbbi 40525 ponttal rendelkezik, nyilván nem az én pár Ł-os cuccommal akarja blamálni magát. A feladott cuccok, kis műtyűrök, pár Ł értékűek, elférnek egy borítékban. Ezek késnek. Ellenben 3 nap alatt megérkezett egy nagyobb doboz, ugyanakkor feladva, mint a második kis mütyűrömet. Valahol lopnak?

Új hozzászólás Aktív témák