Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz juliabrilke #2987 üzenetére

    Igen, pontosan erről beszélek. Főleg, mi azért egy kis ''minusz''-szal indulunk, hála 1-2 ügyeskedő honfitársunknak, pl. ő is emelte egy kicsit az országimázst az Ebay-en:
    [link]

    Meg az olyan kedves ''honfitársaink'' akik nagy pofával hirdetik más fórumokon, hogy ha alá kellene írni a csomagot, és apostás mégis bedobja a postaládába, megkapjuk sértetlenül, akkor egyszerűen vissza kell követelni a pénzt, hisz semmi sem bizonyítja, hogy átvettük. És még büszke is rá, milyen kiba...leleményes. Csak arra nem gondol, hogy ezzel nem éppen a megítélésünket növeli.

    Ugyanebben a témában volt már itt a PH!-n is vitám valakivel. Visszaküldte a teméket Franciaországba, mert nem volt benne magyar menü. Ugyan a terméket hihetetlen áron megkapta 3 napon belül, minden rendben volt, a termék sértetlen, de hát a lelkem sem angolul, sem németül, sehogy nem értett. Az ilyen ne rendeljen külföldről műszaki cikket, mert csak azt éri el, hogy sok ilyen és levesznek a célországok közül bennünket.

    Nekem is sikerült Németországból vadiúj HDD-s DVD felvevőt szállítással 50.000-ért megvenni, aminek a netes legolcsóbb ára még mindig 72.000 Ft körül van. Nincs benne magyar menü? Na és? Van benne német, angol, francia, olasz, svéd. Én az angol menüvel tökéletesen tudom kezelni. MIntahogy a francia PDA-m egy ROM frissítés után angolul ''beszél'', és tökéletes. Fel sem tételeztem, hogy Franciaországból magyar menüs terméket veszek. Ezért visszaküldeni pofátlanság netovábbja.

Új hozzászólás Aktív témák