Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz Bash #1820 üzenetére

    Hihi, angol nyelven volt a második államvizsgám. :DD
    Nem az volt a baj, hogy nem tudtam, hogy az nem arról szólt, hanem olyan pipa voltam, hogy mindegy volt csak jelenteni lehessen. És mint írtam, nem aláásási szándékkal, hanem finaciális okokból.

    MOndjuk azért valóban jelenthettem volna, hogy megfenyegetett, hogy ad egy negatívot, de engem a 2x 150 €-m jobban bosszantott.

    Na mindegy, végső soron teljesen igazat adok Neked. Viszont akkor nekiállok még jobban áttanulmányozni.

    Amit hiányolok, és az eladóval ezt meg is beszéltük. Az a fajta segítség, hogy nekem megírják azt, mert kb. ugyanannyi idő lett volna, hogy akkor ha én küldök direktben pénzt a PayPal-lal, de mint E-bay-es áru kifizetése, ugyanúgy érvényes a 200$-os védelem. És akkor már le is higgadok. Vagy neki megírják, hog mit rontott el, és milyen alternatívák vannak. Ha már egyszer segítség kértünk.

    Mert az eladó, ugyanazt a sablon levelet kapta mint én, hogy beszélje meg velem. :)

    Én meg megírtam neki, amit itt a PH!-n olvastam, hogy mit rontott el.

    Na mindegy, hátha ez most sikeres lesz. De tényleg elég morbid, hogy annyira igyekszek, és 3-ból 2-ben nem megy simán. Pedig egyébként tetszene.
    Szeretnék a francia E-bay-ről egy gyári Renault Clio-ba való kormányvezérelhető CD-s rádiót, az ára is jó lenne, még új is lenne, de már gyomoridegem van, ha belegondolok, hogy mi lesz.

    Úgyhogy előbb megvárom a telefonomat.

Új hozzászólás Aktív témák