Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokokka

    őstag

    válasz V/ #84445 üzenetére

    Megvan a mail, csak kikukáztam véletlenül a többi hírlevéllel együtt :) Szóval ez OK. A vevőnek már tegnap este írtam.
    Adtam meg bankszámlaszámot, Revolut-ot, simán el is fogadta.
    Ki van fizetve, fix áras volt és látom is (van egy On hold founds-om).
    Feladás : azt látom, hogy a nyomtatás fizetős (lenne) de nem is tunék amúgy sem, mert ezt dobja be, ha ráklikkelek :

    Your send from address must be in the United Kingdom to purchase a label. Edit send from address

    Ezt kifejtenéd?:

    "Ezt lehetőleg ne kézzel írd rá a csomagra, az eBay-ről történő címke nyomtatás pénzes ezért megy a fapados mód."

    A vevő címe megvan, tehát ezek szerint tudnám is küldeni, viszont a szállítási díjat nem nyomkövetésesnek adtam meg. Ilyenkor mi van? Muszáj úgy feladnom (nem tudom mennyivel lenne több) vagy mehet elsőbbségivel is amit én kiszámoltam? Mert ahhoz nem adnak számot ugye.Egyébként csomagolással együtt is 500g alatti a cucc és mindenképpen a Postával szeretném küldeni (2520Ft elvileg). Ismerős feladja nekem, ő ott dolgozik.

    Szóval a lényeg, hogy akkor már csak meg kell címeznem a csomagot (akár kézzel is, de persze nyomtatni fogok hozzá) és fel is lehet adni? Elrontottam vagy csinálhattam volna jobban valamit fentiek függvényében?

    Köszi újra! :)

Új hozzászólás Aktív témák