Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenk

    aktív tag

    Sziasztok,

    nyert licittel vásárolt pulzusmérő óra megérkezett Bulgáriából. A csomag kibontásakor nyilvánvalóvá vált, hogy hiányosan "összekészített" csomagot/terméket kaptam. Az adat/töltőkábelt (data/charging cable) nem mellékelte a csomagba mely a termékleírásnál/fényképfelvételeknél szerepelt is. ("Comes with watch itself the sensor belt and data/charging cable")
    A csomag kibontásáról készítettem videófelvételt.

    Érdeklődöm, hogy ilyen esetben mit lehet tenni. Sajnos a kábel nélkül az órát nem tudom tölteni ill. konfigurálni és ami félő, hogy nem saját kábellel nem is fog működni.

    Felháborítónak tartom, hogy nem azt kaptam amelyre licitáltam valamint az eladó nem képes tisztességesen összekészíteni a postázásra kerülő termékét.
    Hogyan lehetne ebből jól kijönni mert így már nem annyit ér a megvásárolt termék mint az elért licit összege.

    Első körben gondoltam, hogy csak jelzem az eladó felé, hogy hiányosan érkezett meg a csomag/termék. Ekkor érdemes tájékoztatni, hogy a csomag kibontásáról videófelvétel készült - vagy azt majd tartogatni kell az esetleges "ebay vitás" ügyintézésre?

    Hasznos és "gazdaságos" tanácsokat várok
    Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák