Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cserix

    tag

    Sziasztok!
    Rendeltem egy órát ebay-en. Úgy hirdette az eladó, hogy új, papírokkal 2 év világ garanciával. Óra megérkezett, de nem járt. Elvittem a hivatalos szervizbe , ahol addig bele sem nyúlnak, míg a garanciát le nem ellenőrzik a gyárnál. Ez megtörtént. Az óra nem garanciás. A jövő héten erről papírom is lesz egyenesen a gyártól.
    Nyitottam "ügyet" , ahol a fentieket leírtam. Eladó szinte azonnal válaszolt is, hogy küldjem vissza azt küldi a pénzt. Igen ám, viszont a visszaküldés közel 6000 Ft ba fájna nekem. Azt szeretném elérni, hogy a visszaküldés árát is térítse meg nekem, hiszen nem arról van szó, hogy nem tetszik a színe, vagy ilyesmi. Odáig rendben van, hogy leírom mit akarok. Mondjuk el is fogadja, és még le is írja, hogy ok.
    Viszont mit tudok csinálni, ha a visszautalásnál ezt nem teszi meg, hanem csak az eredetileg kifizetett lóvét utalja vissza? Még nem volt ilyen esetem, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm. :R

    HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

Új hozzászólás Aktív témák