Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ingrid01

    csendes tag

    Sziasztok,

    Bár ezen a fórumon teljesen új vagyok, az eBay-el már tapasztalt (legalábbis azt hittem).
    Hetek óta olvasgatom itt a hszeket, de akkor én is előállok a problémámmal, hátha valaki sorstárs:

    Sorban rendelgettem aróbb dolgokat China/HK posttal, amik nem jönnek meg, ahogy látom ez nem csak nálam van így. Mivel ezek kis tételek (ékszerek), nem nagy gáz, csak ugye várnám őket. Ami viszont enyhén szólva érdekes, hogy vidékre is rendeltem egy ékszert, s hopp, az bezzeg ott volt 3 hét alatt HK posttal.

    De nem is ez a fő gondom most, hanem: anno 1,5-2 éve nagyon sok mindent vettem Angliából. Minden mindig megjött 3(!!!) munkanap alatt, igaz, a fentebb említett vidéki címre.
    Volt egy nagy kihagyásom, de most megint megtetszett pár gém Albionból. Az eladó több ezres, megbízható ember. Intl Signed For-nak írta a szállítást, magyarán kb. egy ajánlott küldemény, a budapesti címemre kértme, ahova nemrég költöztem (sztem itt a hiba).

    És itt jön a röhej: szept. 10-én jelölte postázottnak a csomagom, és a mai napig nincs itt. 1 levelemre nagy nehezen válaszolt, hogy airmaillel lett feladva. Azóta írtam már neki tracking no.-ért, de semmi válasz.
    Nagyon nagyot csalódtam most, pedig a Royal Airmail volt eddig az etalon a szememben.

    Valaki van hasonló helyzetben? Lehet csak a vámváltozások miatt van ez? Röhejnek tartanám egy 5 fontos csomi miatt.

Új hozzászólás Aktív témák