Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    ''ez a 2. opció asszem csak a magasabb szintű tagsággal működik''

    Igen, de a premierre átváltás ingyenes.

    Hát a helyedben vagy 68100 Ft-ot tettem volna a számlára, abból biztosan kijön, de persze a banktól függ, hogy a külföldi devizát kétszer konvertálja-e vagy csak egyszer. Enyém pl. ha fontban fizetek mindig átváltja dollárra és azt váltja forintra a deviza eladásin. Amit a mai napig nem tudok, hogy a keresztárfolyam, hogyan jön ki. Nevezetesen ha x fontot költök vmire, akkor abból hogy jön nekik y dollár ki? :F

    ''Kezdek összezavarodni, viszont már nagyon unom ezt az ebayt meg a haverját, Pély Pált.''

    Látod, már az elején megmondtam, hogy én ilyen üzletbe nem vágnék bele. Német ebayen hirdette meg. Euróban várja a lét, de azt sem lehet tudni, hogy valójában honnan fog jönni a cucc, mert item locationnek Ottawa van megadva és a Cseh Köztársaság, most meg közli, hogy Fehéroroszból jön. Szerintem elég gáz. Ráadásul azért nem piti kis tételekről van szó.

    ''We accept the payment in Canada, but ship from Belarus(Europe).''

    Mellesleg, hogy ők hol fogadják a pénzt (tekintve, hogy paypallal fizetsz) ahhoz neked mi közöd? :D Akkor item locationnek nem ilyen marhaságot kellett volna megadni, hanem azt, hogy Belarus.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák