Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    megjott a Kindle, birtokba is vettem :C (marmint anyukam neveben :D)
    jatszadoztam vele kicsit amugy tapasztalatszerzes jelleggel, az erzeseim elegge... vegyesek...

    maga az eszkoz nagyon csinos, kimondottan szep a vekony kava, az egyesek altal kritizalt szine nekem hatarozottan bejon, nincs kinai gagyi hangulata, bar a tapintasa nem igazan kellemes, nagyon kemenynek tunik. en eleg izzados vagyok, szoval en tuti csuromvizes tenyerrel fogdosnam par perc utan :D
    konnyu es nagyon vekony, olyan mintha csak egy darab kartonpapir lenne :C

    a gombok (a lapozo es egyeb kezelogombok egyarant) nagyon jo minoseguek, hatarozott nyomaspontjuk van, nem lotyognek, tenyleg nagyon jok :C
    DE... a lapozogombok hasznalata iszonyu kenyelmetlen :( egy kezben fogva (ahogy a Nookot is szoktam) ahhoz hogy lapozhassak, hatra kell feszitenem a huvelykujjamat a gep szeleig, ekozben alig tartja valami a tenyeremben az olvasot. raadasul nehany lapozas utan hatarozottan kellemetlen erzes volt az ujjamban a folyamatos hatrafeszegetestol. lehet hogy ez is olyan mint az iPhone, hogy rosszul tartom? :F ;]
    raadasul baromi vekonyka, keskeny az a gomb, es nem is igazan all kezre... :(

    a kezelofelulet szinten felemas... nagyon szep megoldasok vannak benne (a felso statuszsor kimondottan mutatos), de a menu az kb. harom generacioval ezelottinek tunik, ez a konyvcimet alahuzos megoldas is eleg gagyi. de ami a legbosszantobb: ha tobb oldala konyvlistaban akarok lapozni, akkor a legalso elemen lefele nyilat nyomva NEM ugrik a kovetkezo oldalra!!! most ez komoly?? nyomkodjam meg kulon a lapozogombot? nem hiszem el hogy ezt a borzalmasan bonyolult funkciot nem voltak kepesek beleprogramozni, de komolyan... :W raadasul pl a Settings menuben is ugyanaz van, ahol az utolso oldal utan nem lehet az elsore tovabblapozni, hanem egyesevel vissza kell lepegetni. szerintem ez duhitett a legjobban az egesz olvasoban...

    konyvolvasas kozben a lapozas eleg lassu (igy erzesre kb. a Nook duplaja) de ez valoszinuleg megszokhato. a kijelzo minosege kimondottan jo, a fekete talan egy hajszallal meg feketebb is mint a Nook eseteben. azt viszont total nem ertem, hogy miert a borito utani oldalon kezdi a konyvet?? ha latni akarom a boritot, akkor eloszor egyet vissza kell lapozni...

    osszessegeben tetszetos, szep kis olvaso, anyu remelhetoleg nagyon fog neki orulni (csak majd neki kell allnom valogatni, mert a kicsi belso tarhely miatt nem tudom minden konyvemet egyben ratolni aztan rabizni a valogatast :( ), de azert en orulok hogy tavaly a Nookot valasztottam :D

Új hozzászólás Aktív témák