Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szega

    csendes tag

    válasz harley #49 üzenetére

    ''van 1scart csatlakozó a tv-n és abban van egy scart elosztó amiben a videó, a számítógép tv-out és a dvd volt bedugva...a dekóder a tv és a videó sima antenna kábelen van összekötve....''

    Ez az ''elosztó'' kapcsolható? Honnan tudja, hogy melyik videojelet nyomassa a TV-re?
    Én a helyedben vennék egy olyan video átkapcsoló dobozt (pl. a Conrad boltban), aminek van 4 db video bemenete, amik átkapcsolhatók, és 1 db video kimenete. Erre kötném a videomagnót (VTR), a PC-t, a DVD-t, és a dekóder video kimenetét. Igy a legkorrektebb. Az antenna kábelen keresztüli nézegetést pedig el kell felejteni! Gondolom a videomagnót sem a TV-t hangolgatva nézed (pedig elvileg lehetne), hanem a videocsatin keresztül - hiszen az is rá van dugva az ''elosztóra''!? :Y

    ''szóval az igazat megvallva, sokszor nem értem miről van szó főleg a rövidítések és szakkifejezések terén''

    Ez önmagában még nem baj, de akkó kérdezni köll! ;] - Esetleg utánanézni az alapfogalmaknak. - Csak hogy egy nyelven beszéljünk legalább... :D

    ''de eddig így is ment a dekóder, most meg nem megy pedig semmihez nem nyúltam....ezt nem értem...''

    Lehet, hogy a dekóder most is megy, csak le kéne tesztelni úgy, ahogyan írtam! :P
    Egyébként csodák márpedig nincsenek! :(

Új hozzászólás Aktív témák