Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz AMDFan #5347 üzenetére

    Nekem viszont járt már a kezeim között nem egy tuner és azok sw-ei. Tökéletes természetesen nincs, a PVR2-ben is vannak hibák, de eddig azzal volt a legkevesebb problémám.

    A TM lehet baromi egyszerű, de mire sorba raktam anno a csatornákat, majd leszakadt a kezem. Emellett nem képes értelmes számokat rendelni a csatornákhoz, az általa alkalmazott csatornaszámok nem felelnek meg a szabványnak (analog módban legalábbis, DVB-ben nem próbáltam még, és nem is áll szándékomban feltenni sem emiatt). Emellett ugye csak teljes képernyőn működik, ami szerintem hátrány. Az Asus mondjuk erre kerülő megoldásként összerakta a GadgeTV-t, ami szép és jó, viszont az a szabvány csatornaszámokat használja, így egy eszköz esetén lehet megtanulni két csatornaszámlistát.... Na az ilyesmitől sikítani tudok. Egy hw, két elbaltázott sw. Király.

    Az "olcsók hozzá az eszközök és mehetnének a HD adások orrba szájba" dolgot egyszér még gondold át. Ahhoz, hogy a HD-nek értelme is legyen, olyan megjelenítőt kell venni. Az meg nem olcsó. Az orrba szájba mehetne sem igaz, mert a sávszélesség nem végtelen. Plusz figyelembe véve, hogy jelenleg az a szerencsétlen pár csatorna mennyire van árazva, az előfizetés se hinném, hogy túl olcsó lenne. Emellett a csatornakínálat nem a szolgáltató egyedi döntése, ahhoz kellenek maguk a csatornák is. És nekik is be kell bizony fektetniük ebbe, pláne ha HD-t is akarnak.

    Nehogy azt mond már, hogy nincs ~4200HUF-od egy eredeti sw-re?

Új hozzászólás Aktív témák