Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz #65675776 #5348 üzenetére

    "Emellett ugye csak teljes képernyőn működik, ami szerintem hátrány"

    Szerintem ezt már javították mert nálam nem csak fullscreenben működik.

    Amúgy az általad említett problémák lehet, hogy valósak, de az én tévézési szokásaimat nézve lényegtelenek.
    Egyrészt én csak azért ruháztam be DVB-T tunerbe, és antennába, hogy a VB-t jó minőségben tudjam nézni.
    Ebből már sejthető hogy én TV-ben általában kizárólag sportműsorokat szoktam nézni.

    "Nehogy azt mond már, hogy nincs ~4200HUF-od egy eredeti sw-re?"

    Hogyne lenne, de nekem tökéletesen megfelel a TM arra hogy bekapcsoljam, ráklikkelek az m1-re, megnézem a meccset, majd kikapcsolom :)

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az MSI Digivox és a TM párosítás a legjobb, csak annyit, hogy az én igényeimnek megfelel. Egyébként én azért vettem ezt, mert besétáltam a legközelebbi számtechboltba, ez volt nekik raktáron 6900-ért, és így nem kellett rá várnom + postaköltség sem volt. Ha netről rendeltem volna akkor én inkább Leadteket vettem volna, de számomra ez is 100%ig megfelel.

  • AMDFan

    addikt

    válasz #65675776 #5348 üzenetére

    "Ahhoz, hogy a HD-nek értelme is legyen, olyan megjelenítőt kell venni. Az meg nem olcsó. Az orrba szájba mehetne sem igaz, mert a sávszélesség nem végtelen."

    Azért a jellemző tendencia az az, hogy aki újan vesz tv-t az minimum hd ready lcd tv-t vesz. Az én baráti körömben legalábbis folyamatosan lecserélődnek a régi készülékek. És a megjelenítőt azt ígyis úgyis meg kell venni ha az ember tévét akar nézni, főleg HD-ben.
    Én például abból indulok ki, hogy ha szeretnék HD csatornákat nézni, akkor elő kell fizetnem a legnagyobb csomagra a kábelszolgáltatónál, ami 5700ft + 2000Ft a HD csomag ára, + 1500 Ft a STB havidíja. Ez így 9200ft havonta. Ennyit aztán nem ér a dolog.
    A sávszélességről nem igazán tudok nyilatkozni, laikus vagyok, csak azt látom, hogy az 50-60 frekvenciából kettőn sugároznak, ez alapján itt még bőven lenne tartalék.

Új hozzászólás Aktív témák