Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Na ki az első, aki beszámol a MinDig TV Extra "extra" minőségéről?
    A jel 4:3, vagy van ahol véletlenül 16:9?

    Nagyon töröm a fejem rajta: TV-be való PCMCI modult 11900HUF-tól láttam, de az hardver, és megmarad akkoris, ha a szolgáltatást már esetleg nem veszem igénybe. ;]
    És amit néznék szívesen, az az NGC, AXN, a gyerek a díznit, az asszony meg a mostani 7 csatornával is ki van békülve. :F minek is fizessek még 40 nem nézett csatornáért?
    És ha most a t-nél szeretném az NGC-t, akkor az + 3565HUF HAVONTA egy év rabsággal, nélküle még 500HUF :W annyit meg már nekem nem ér meg a buli...
    A MinDig TV Extra szolgáltatása nekem megéri, mindenki más meg mérlegeljen maga :DDD Az a 700HUF, majd fél év múlva 1300 pont a lélektani határon van, sőt!

    megjegyzés: a mostani kábeltv is csakaamiatt van, mert így olcsobb a net
    (tréhóm duplában 4050HUF +925HUF, tv nélkül meg magában 5600HUF lenne egy 10000HUF hálózatrakapcsolási díj megfizetése után. :W :W :W )
    és a kábeltv mincs is bekötve a tvbe, mert nem akarom folyton átdugdosnia az antennát-kábelt

    ui.: egyszer láttam valahol ilyen közösítőt (DVB-T + kábel; 2 in, 1 out), de nem mentettem el az oldalát, most meg nem találom. van rá ötletetek, hol láthattam? köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák