Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Allien #8128 üzenetére

    Ma kb. 5x földbe vertem gyakorlás közben. Nem sajnálom, ha széttörik, azért van, hogy ezen megtanuljak repülni, ne pedig egy drágább gépet tegyek tönkre (vagy esetleg másét). Általában azt rontom el, hogy felviszem 20-30 méter magasra, magam felé fordítom és elveszem a gázt, hogy lendületet nyerjen, majd tolom csutkára az előre kart, hogy minél gyorsabban veszítsen a magasságból és kb 1-2 méterre a földtől elveszem az ejtést és max gázt adok, hogy kihúzza magát, illetve ilyenkor fordulok is. Na most ha rossz ütemben teszem ezt meg, vagy nem veszem el az irányt időben, akkor leér a földre. Ez akkor a legrosszabb, ha közben fordulok is, mert ilyenkor egyrészt feltúrja a földet, ami bemegy a motorba, másrészt, mivel nem egyenesen áll a földhöz képest, a propeller beakad a talajba, és mint a cigánykerekező bohóc, elkezd továbbgurulni a lendülettől. Na ekkor törik a gáz és döglik a motor:D De ezért van nem?:D

    Más gépével mindig sokkal óvatosabb vagyok, Dajdaj Syma klónjával 4 akksinyit repültem és egyszer sem vertem oda, mert az más tulajdona, de ami az enyém, annak pusztulnia kell:P

    Most szedtem szét, szerintem az ütéstől megszorult a szénkefés motor, belenyomódott a tekercsrész az oldalfalba és megállt, szóval kuka:D (illetve odaadom Dajdaj fórumtársnak, aki szerintem szétszereli kíváncsiságkielégítési szempontból:D). Az ütésektől eltört még egy kar, illetve egy másik megrepedt hosszában, plusz mivel baromi vizes volt a fű, ezért minden rátapadt és két motor felcsévélt fűszálakat, amiket csak később vettem észre, az is ölheti őket.

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák