Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz leviske #607 üzenetére

    Én ruge-al tolom, mint a DAO-t is. De gyakran felveti magát a fejemben a gondolat, hogy mágussal kellett volna, mert így hogy normál módban nincs friendly fire (vitatható, de én épp azt vitatnám szívesebben, hogy egy varázslat miért ne lehetne szelektív, elvégre a mágus elméje vezérli a lángokat --vagy mifene-- ő meg tudja ki a barátja...) így nagyon hatékonyak lettek az elemental varázslatok. Két mágussal egy dupla szőnyegbombázás tarol mindenkit, még a nagy dögöket is megtizedeli néha.

    Nem mondom hogy rossz, sőt, így is jó játék ez, de azért nyomába sem ér a DAO-nak.
    Ott sokkal szebbek voltak a helyszínek. Hiába hogy kevesebb poligonból és pixelből építkeztek, de "beletették a lelküket", és gyönyörű helyszíneket alkottak, ahol bármikor színeven sétálgatnék.

    Harcanimációk először paródiaszámba mentek, de megszoktam (ami nem egyenlő a megszerettemmel...). Maguk a harcok jobbak, mert inkább több de könnyen levágható ellenfél jön, senkit sem kell fél óráig kaszabolni. (DAO-ban simán volt hogy a telefonomat nyomkodtam harc közben és néha pislogtam rá, hogy "Na, végeztetek már? :DDD)

    A történetvilágról meg ne is beszéljünk, hihetetlen mód bele tudtam merülni, és szinte tényleg átéreztem, hogy mit csinálunk. Itt is van pár érdekes esemény, és újdonság, hogy sokszor elnevetem magam (hangosan egyedül a szobában) már azon is, amiket a válasz-tárcsázón látok, de messze nem ugyan az.
    Kb. a felénél járok, de eddig egyedül a Deep Road Expedition hozott lázba, de az kb. egy közepesen izgalmas, hosszabbacska DAO-s küldetésnek felelne meg. Inkább csak checklist szerűen nyomom lefelé a küldetéseket és várom hogy jöjjön valami érdekes...

    A csapat sem az igazi, eddig egyedül a törpénél jött át, hogy haverok lettek, és a kis elf csaj érdekel még valamelyest (de John Howk nyilván nem akar félvér sarjakat nemzeni, szóval csak "loveslave"-nek kéne :DDD), de a többiek kb. üres töltelék (még a lirium-tetkós elf sem maradt érdekes túl sokáig, csak egyre több hülyeséget pofázik...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák