Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Azt hiszem már keményen benne is vagyok egy komoly companion-quest bugban, amiből nincs kiút. :W

    Ma kb. azzal kezdtem a játékot, hogy elmentem Fenris-el kitakarítani a fejvadászos házat. A küldetés végén, a házból kilépve ugye beszéltem vele, hogy hozzánk csapódik... Aztán - és gondolom ettől akadt ki a rendszer - rögtön be is raktam őt az aktív csapatba és bóklásztam vele a várost, aztán gyakorlatilag ma egész délután csak játszottam (persze szünetekkel...), úgyhogy még akkor sem tölteném vissza a mentés, ha lenne egy, ami épp a Fenris-el való találkozás előtt született.

    A probléma, hogy most ott van a quest, hogy beszéljek Fenris-el a házánál, de ezt már nem tudom megtenni, sehol sem jelenik meg a térképjel, hogy hova menjek. És csak most esett le nekem úgy igazán, hogy ebből gáz lesz, mikor összeszedtem az elf csajt, és ő i szólt, hogy ugorjak be hozzá, és tényleg el tudtam hozzá menni, nem úgy, mint Fenris-hez (és őt nem tettem be "idő előtt" az aktív csapatba).

    Ez most tényleg így veszett, és akkor sohasem tudod már végigcsinálni Fenris küldetéseit, amik nem fognak megjelenni, mert nincs teljesítve az első "látogass meg" küldetése se (és már nem is lesz...)?

    Még szerencse, hogy megvártam az első pár patch-et, mielőtt játszani kezdtem. :W

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák