Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz atua #35784 üzenetére

    LOL.

    "Ergo a diginek semmilyen üzleti érdeke nem fűződik ahhoz, hogy a megbecsült előfizetőknek további kedvezményt adjon."

    Szerinted, ha ACE ki tudta számolni, hogy bizony, spórolok laza 25k-t, ha egy időre ott hagyom a Digit, és még a Digi is bukik rajta, akkor, nyilván erre a számításra, soha, senki más nem lesz képes, és majd mindenki olyan lusta és egyben olyan gazdag is, hogy dobálja kifelé a pénzét az ablakon?!
    Rendben, gondold így.

    Az biztos, hogy én meg fogom lépni a váltást, a marketing meg éppen az, amikor széltébe-hosszába' minden ismerősömnek elmondom, hogy a digi idióta stratégiát folytat, és bizony, eddig mindenki első kérdése az volt, hogy
    "- No? Ekkora a barátság a konkurrensekkel, hogy a Digi azt akarja, keressen pénzt más is?"

    ..és most már, ha a digit kiköttetem/konkurrenst beköttetem/konkurrenst kiköttetem/digit beköttetem idiótasággal elcseszték mondjuk 4 napomat - mert hát ugye, jellemzően munkaidőben jönnek bekötni - ezzel azt érik el, hogy már akkor is rossz véleményem lesz róluk, ha megkapom a kedvezményt! :W

    No? Hogy tetszik a végiggondolt "marketing"?? (bár, ez lehet, hogy már egyetemi szint, mert tartalmaz a gondolatsor gondolkodást is.. eh.. )

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák