Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz v.attis #6817 üzenetére

    Azt eddig is tudtuk, hogy a műsorkínálat sose lesz tökéletes (mondjuk erre a T-sat azért elég jó alternatívát tud adni) de a rendszeresen nézett 5-10 csati azért mindenhol ott van. Kábelhez kár bármit is fűzni, mind olyan amilyen. De azért arra rákérdeznék, ugyan, olvass már picit vissza, és csinálj már egy statisztikát, hány hozzászólásból hány fikázza a digit azok közül, amit én írtam? Megmondom, 100-ból esetleg kettő. Ebből egyet most írtam, az se fikázás, hanem a tények felsorolása volt. Ha fikázás lett volna, akkor tudtál volna bármi észérvet is felhozni ellene.

    Az, hogy olcsónak titulálod, az volt a baj, ugyanis az előbb leírt dolgok miatt nem az, sőt hasonlítani sincs mihez, mert ugye a többiek rendes hanggal, EPg-vel csinálják kb ugyanannyiért.... Na de mindegy, gondold úgy, ahogy akarod... Nem S merci ez, hanem egy rozoga wartburg esetleg, ahol ha rerobban a verda, a szerelő 2500-ért jön ki, és örülsz, ha elvisz oda ahova menni akartál... Rossz időben nem megy, egyébként meg rendszeresen vacakol... Az ablakok nem letekerhetők, megsülsz a melegben, semmi extra, csak megy. És azt hitted, olcsó. :DDD

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák