Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz AtHoS #4654 üzenetére

    Ha volt már szerencséd kipróbálni egyszerre (a loaderes időkben ^^) a zakapalát a spiritpala ellenében, akkor érzed, tudod és ismered a különbséget. Elképesztően hihetetlen lassú + nincs meg a kellő FHR sem, ami lassúsággal kombinálva néha iszonyat idegesítő halálokhoz vezet. Ez az én tapasztalatom, ezért ajánlom mindenkinek a spirit hammert mert gyors + van FHR-je, zakahammer meg lassú, és ha megütik 20 év míg magához tér a kellő mennyiségű FHR hiányában.

    Ha én raknék most össze hammert, így csinálnám:

    Shako - tetszőleges kővel / rúnával / jewellel benne
    HOTO
    MP Eni
    Sacred Targe Spirit (szigorúan 42-43-44-45 allressel alapból)
    Magefist
    Arach
    Waterwalk

    Gyűrűkbe kell egy 10 FCR + DEX ring, valamint egy 20 DEX-es Raven, illetve amunak egy Rising Sun a players 8 cs runokhoz.

    FCR: Hoto 40 + Spirit 35 + Arach 20 + Magefist 20 + Ring 10 = 125 FCR
    FHR: Spirit 55 + 31 FHR skillerből, esetleg random charmokból

    Combat Skills:

    Smite: 1
    Holy Bolt: 1
    Charge: 1
    Blessed Hammer: 20/max
    Holy Shield: 20/max

    Offensive Auras:

    Might: 1
    Blessed Aim: 20/max
    Concentrate: 20/max

    Defensive Auras:

    Prayer: 1
    Defiance: 1
    Cleansing: 1
    Vigor: 20/max

    Esetleg mehet 1 pont a Meditation, Redemption és Salvation skillekre, de MF hammerre maximum a Medi aura érdekes, ha UT-zni megyünk vele.

    Ha minden itemen a legrosszabb resist van, és a Shako ummed, akkor a resistek így alakulnak:

    Shako 15 - HOTO 30 - Spirit (40@) 75 CL, PR, LR, 40 FR, Torch 10 - Anni 10 - Anya quest 30 = Fire Resist: 35%, az összes többi 70% - ez a legrosszabb eset.

    Hell CS-be ennyi ellenállással is elmegy, mivel a Rising miatt a tűzsebzésnél nőni fog az élet, az összes többihez meg bekapolok egy 5@ sc-t, de gondolom amúgy sem a legrosszabb tárgyak lesznek bent a palánál, és ha ugyea HOTO 35-ös, a Spirit alapból 43-mas, a Torch meg Anni 15-ösök, akkor máris 53 a Fire Res is, amihez már csak egy 15 Fire Res GC kell, hogy 68%-on legyen.

    De ugye UM helyett mehet Ral, ami 30% Fire Rest ad, így 50 FR-ünk, és 55@ lesz a minimum beállítások mellett, de ha erre vesszük rá a 15-ös Annit, Torch-ot, és a 35-ös HOTO-t, valamint 43-mas Spiritet, akkor ezek az értékek 68 és 73-ra módosulnak, amihet belükve egy 5@ SC-t máris királyak vagyunk minden téren.

    Hoppala, kicsit hosszúra sikerültem, remélem nem beszéltem sok hülyeséget :DD .

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák