Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz ProdyG #9987 üzenetére

    Én mikor rendeltem tőlük kétszer is időben hozták, 1 órát mondtak és 40-45 perc alatt odaért de mivel úgyis megyek autóval ide-oda inkább be szoktam menni és ott rendelem meg náluk, 15-20 perc alatt készen van és előtted sütik meg, lehet kérni vastag tésztával is de én úgy annyira nem szeretem. Nekem a piedone a favoritom, 40 centis valami 800 forintért és don pepétől pl sokkal jobb. Amúgy valóban elég lazák... nem is kezdek bele de kissé őrültek de jó értelemben véve ezek úgy dolgozgatnak bár nekem eddig nem volt negatív tapasztalatom :D A legjobb az amikor este bemész, a főnök meg két futár ül a tv előtt, köszönsz aztán nagy meglepődve jön a főnök, hogy mit szeretnénk rendelni? Üljünk le, jó film megy, nézzük mi is kb 20 perc és ehetünk is :) Ja a kis pizza nálunk 5-600 forint és nem kell szalámisat enni hanem bármelyiket lehet :) Töltött pizza is van és az is finom nagyon!

    Amikor elsőnek voltunk bent a taylorban alapos kutatás végeztünk és rendeltük vmi 9e forint értékben kaját ami persze csak a felébe került de minden finom volt pláne jól nézett ki, hogy mire az egyiket megeszem már hozzák is a másikat :D Olyan volt mint a spektrumon a fald fel amerikát sorozat :D

    Pepénél meg mindig jöttek amikor xxl pizzát vettünk barátnőmmel, hogy milyen buli lesz? hányan leszünk? Nagy ez a pizza csak ezért kérdezi... közben meg buli nincs csak ebédelünk ketten :D

    Amúgy meg aki finom és hatalmas hamburgert akar enni annak hajdúböszörmény, kálvin tér, kerekesék, 450 a duplahúsos és minden van benne!
    Jó gyros pedig ugyanott 870-ért és nem apró adag!

    A kaja téma azért pörög szépen :D Enni mindenki szeret :D

    2 hete befurultam a mcdriveba és kértem 2 sajtburger menüt... kérdezi a csaj, hogy ketchup, mustár, barbecue szószt kérek-e... kérek igen... adja a zacsit betettem magam mellé majd gurultam is tovább... mondanom sem kell, hogy nem volt benne...

    Amúgy meg ha gyros és nagy adag vagy inkább nagy tál: [link] siófokon a kikőtő mellett valami arab-török étteremben kaptam ez valóban nagy adag :)
    Ez pedig a böszörményi: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák