Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz wjbhbdux #77488 üzenetére

    ez esetben nagyon remélem, hogy még sokan és nagyon sokáig fognak ládákat nyitogatni (helyettem is ;]:D ), mivel én továbbra is szeretem ezt a játékot.

    én nem látom továbbra se ennyire borúsan a dolgokat, mivel szerintem a Counter Strike továbbra is presztízskérdés a Valve számra. lehet, hogy csak a nyűg van vele, meg sok az idióta komment, stb amiket írtál....azt viszont nehezen hiszem el, hogy egy Valve méretű cégnél ne találnának embert rá, aki a nyakába vesz egy fixen milliókat hozó projektet. mindig lesz rá ember szerintem :)

    major után volt egyébként egy podcast, ahol SPUNJ, moses és Janko beszélgettek - [link] - mint kiderült, a major alatt moses váltott pár szót az egyik fejlesztővel, aki annyit el tudott árulni, hogy az anti-cheat probléma jelenleg a legnagyobb prioritás náluk. persze ez a kijelentés utána eléggé el lett poénkodva, de kétlem, hogy ezek a srácok ilyesmit elmondanának élő adásban, ha nem lenne valami valós alapja.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák