Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomszlaj

    tag

    válasz kofa75 #91 üzenetére

    Helló!

    Az Olynak is van egy külön topicja: [link]
    Itt olvashatsz róla részletesen!
    (Ha engem kérdeznél: Canon S3 IS)

    Üdv

    Protect the trees, eat beavers!

  • Riddle

    tag

    válasz kofa75 #91 üzenetére

    kofa75!

    Én, a Canon S3 IS-t ajánlom, mivel azt írtad, hogy a videózás, az fontos számodra ;)

    Azt azért tudnod kell, hogy mono Wave hangot vesz fel a videókkal, de van rajta; videó (REC gomb), ez annyit tesz, hogy nem kell, a programtárcsát, gyorsan a videó programmódhoz tekerni, hanem megnyomod a ''REC'' gombot, akár fotózás közben is meglátsz egy videózandó témát, egy gombnyomás és elkezdi a felvételt, és amikor a videó felvétel elindult, megnyomod az exponálló gombot, és a pillanatképet is elmeti, a videó folyamatossága mellett..., ja és zoomolni is tudsz felvétel közben ;]
    1GB (SD) memória kártyára, kb 1 óra videót rögzíthetsz :U

    Amennyiben, csak Videózni fogsz vele, fotózni egyáltalán nem, vagy csak nagyon jó fényviszonok között, ISO 100 Max és 5Mp -re vissza veszed a képfelbontást; talán S5 IS, ha a videó módban, extra fontos számodra, a sztereó Wave hangminőség, a videóhoz :F
    Viszont S5 IS -nél; a sztereó hang (Wave) miatt, egy 4GB -os SDHC kártyát kell venned !!! ;]

    Azomban mindkét modellnél, 640*480 -as felbontás mellett; 30 képkocka/mp a maximum ;]

    Akkor inkább, Cannon Videókamera, de szerintem; Canon PowerShot S3 IS ;)

    Oly.-nak van külön topikja, vagy; a ''milyen gépet vegyek?'' topicot olvasgasd, illetve ott tedd fel a kérdésed, ezzel a márkával kapcsolatban, ha mégis, a másik érdekelne jobban ;)

    Riddle

    ''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

Új hozzászólás Aktív témák