Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Land #96016 üzenetére

    Egy barátomék vettek panelt 2-3 éve, kimondottan olyat kerestek, amihez nem kell hozzányúlni.
    Na, most ősszel fogtak bele saját kezűleg a felújításba: tapéta le, glettelés, festés, elektromos hálózathoz is hozzá kellett nyúlni...
    Én felújított lakást is csak úgy vennék, hogy legalább egy kábelcsatornás felújításra zsebben legyen a pénz.
    Sajnos a felújított állapotban kínált lakásoknál hajlamosak elkövetni azt a hibát, hogy azonnal lefestik, amint a szar megszáradt egy kicsit... :U

    Vonatkozik ez az ősöreg, többször toldott aluvezetékek végén lévő új Schneider szerelvényekre, a ragasztott szőnyegparkettára pattintott Praktiker-gazdaságos laminált parkettára, vagy a glettvassal el nem húzott, ragasztópogácsákra rakott járólapra. És az ünnepi napi cumi, amikor a következő fűtési szezonban először vízfolyás, majd penész jelzi a hőhidakat egy faszán berakott ablak sarkánál például.

    Ha felújított lakás, akkor kivitelező, és/vagy munkaközi képek, és/vagy munkanapló legyen. Mi kb 1,5 éve újítottunk fel, szegény mesterek minden reggel, este találkoztak velem, minden nap láttam, mennyit haladtak, és minden csomópontot le is fotóztam. Hasznos tudni, hol fut a falban a vezeték... :K

    Helyileg nekem mindegy. A cigány se hülye, oda nem szarik, ahol eszik. Nem a szomszéd lakásba fog betörni, nem a szomszédját fogja meglincselni, ha nincs kiprovokálva. Persze, ettől még nem lesz ajánlott környék, de sokkal többet nyom a latba az etnikum helyett a lakóközösség szerintem. Egy ordibáló házaspár-szomszéd szerintem többet árt a hangulatnak, mint a függőfolyosón lévő fregoli, meg a szaladgáló kisgyerek, akár mozdonyszőke, akár nem.

    Btw: nekem is lassan lakást kell néznem: 1+2 szoba, 25m keretösszeg új, kulcsra kész, vagy 18m, felújítandó, téglablokkos, egyedi mérőkkel, meleg víz alapú fűtéssel, metróvonalhoz közel, garázsvásárlási (nem bérlési) lehetőséggel.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák