Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Hali!

    Van egy olyan problémám, hogy amikor megy a uTorrent nem tudok netezni. Egyszerűen semilyen böngésző sem tölt be oldalakat, csak várokozik a kérések telejesítésre, nagyon belasul kb 10 perc alatt tölt be egyet. Ilyen ezelőtt még nem volt, most raktam újra az oprendszert, ugyanazokkal a progikkal meg minden, és sosem láttam még ilyet. Ha lekapcsolom a torrentet, egy idő után magához tér, és lehet újra netezni. Akármekkora a forgalom ez így van, viszont ha böngészővel töltök le valamit direktbe akkor lehet a letöltés 500k is, nincs ilyen probléma. Először CFos nélkül próbáltam, aztán telepítettem CFos-t, hátha eldugul a hálózat azért van de nem javít semmit. Megnéztem a forgalmi adatokat uTorrentből, és CFosból is összehasonlítva a kettőt van egy 10K eltérés mind a letöltésbe mind a feltöltésben. Az az érdekes, hogy a fletöltésre többet mutat az összesített mint a uTorrent( pedig ugye a megosztás miatt a torrent generál jelentősebb mértékű adaforgalamt felfele ), illetve 10k-val kevesebbet mutat az összesített letöltés, mint a uTorrent. Íme a kép. Közbe ha futott valami chat(MSN) vagy megy valami stream, akkor az jön normálisan nem akad meg, újat viszont nem tudok indítani. Keresetem maware-t a gépemenm és a NOD32 illetve a Avira meg a Spybot sem talált semmit( pár cooki-et leszámítva a spybot) egyedül a Comodo talált egy trójait, azt legyilkoltam, de ugyanúgy szar még mindig. Biztos van valami a gépen, mert MSN-en vannak felugró balakok ismeretlen emberektől, amin egy link van, természetesen nem kattantam rá, de idegesít, hogy ott lehet a háttérben egy dropper vagy egy downloader, ami így akar valamit berántani, ésnem találja semmi. Nem tudom, hogy ezt a jelenséget is ez okozhatja e :F Valaki nem tud valami megoldást? :R

Új hozzászólás Aktív témák